Showing 1–16 of 18 results

Кликни за мени
Прикажи 16 32 48
Затвори

Belkin полнач

700.00 ден
 • Полнач 2 во 1
 • Јачина: 10w
 • Должина на кабел: 1.2 m
Затвори
Затвори

Полнач 2.1A

300.00 ден
 • Полнач USB micro
Затвори

Полнач 2.4A

300.00 ден
 • Полнач USB micro
Затвори

Полнач Wireless Apple FAST CHARGE

1,050.00 ден
 • Input: 5V 2A / 9V 1.67A
 • Output: 5V-9V / 1A
 • Dimensions: 93mm x 5.8mm
Затвори

Полнач Wireless Samsung S7/G930 FAST CHARGE

700.00 ден
 • ​Влезна моќ: 100 ~ 240V, 50~60Hz
Затвори

Полнач Wireless Samsung S8/G950 with fan FAST CHARGE

1,050.00 ден
 • Dimension (WxHxD) 117.4 x 28.6 x 117.4 mm
 • Weight 227 g
Затвори

Полнач адаптер

200.00 ден
Полнач адаптер Iphone 4, Iphone 5, Iphone 6, Iphone 7
Затвори
Затвори

Полнач за Samsung S8

600.00 ден
 • Полнач Type C за Samsung S8
 • Брзо полнење
Затвори
Затвори

Полнач за брзо полнење

400.00 ден
 • Полнач за брзо полнење TYPE C
 • Јачина: 2.4A. 10W
Затвори

Полнач за во автомобил

200.00 ден
 • Полнач за во автомобил (само адаптер)
 • Јачина : 3.1A 10W
Затвори

Полнач за во автомобил

600.00 ден
 • Полнач метал за во автомобил
 • 3.1A Dual USB micro
Затвори

Полнач за во автомобил

300.00 ден
 • Јачина 3.1 A
 • 10W
 • Компатибилен со Iphone 4,5,6,7
Затвори

Полнач за во автомобил

300.00 ден
 • Јачина 3.1 A 10 W
 • Micro usb