Showing all 12 results

Кликни за мени
Прикажи 16 32 48
-27%
Затвори

АГОЛЕН ОРГАНИЗЕР ЗА БАЊА

1,100.00 ден 800.00 ден
➡️ИЗРАБОТЕНО ОД НЕ РЃОСУВАЧКИ МЕТАЛ И ПОЛИЦИ ОД ПЛАСТИКА ▶️ДИМЕНЗИЈА СЕ ПОДЕСУВА ПРЕМА ПРОСТОРОТ МАКСИМАЛНА ДИМЕНЗИЈА 260цм
Затвори

Закачалка за облека

950.00 ден
  • Практична подвижна закачалка
  • Поставете ја како додатен простор за закачување облека
  • Висината на закачалката може да се регулира
Затвори

Закачалка за облека

650.00 ден
  • Практична подвижна закачалка
  • Поставете ја како додатен простор за закачување облека
  • Висината на закачалката може да се регулира
-31%
Затвори

МАСАЖЕР ЗА ТЕЛО

800.00 ден 550.00 ден
Карактеристики на производот: Лесен за употребаМожност за прилагодување на брзината (мак. 2500 вртежи)5 глави за различна масажаЗаштита при случаен контакт
-33%
Затвори

МИНИ ЗАТВАРАЧ НА ЌЕСИ

300.00 ден 200.00 ден
Опис на производот Електронскиот мини затварач е неопходна алатка во Вашиот дом! Ги затвара сите ќеси, меки амбалажи од чипсови,
-31%
Затвори

Монтажен гардеробер-1

1,600.00 ден 1,100.00 ден
Прекрасен лесен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитни прекривки на патент со што
-31%
Затвори

Монтажен гардеробер-2

1,600.00 ден 1,100.00 ден
Прекрасен лесен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитни прекривки на патент со што
-33%
Затвори

ОРГАНИЗЕР ЗА ТОАЛЕТ

1,200.00 ден 800.00 ден
Стандардна димензија Може да се користи само на вц школка со ниско монтажно казанче Изработено од нерѓосувачки метал
-20%
Затвори

ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ

500.00 ден 400.00 ден
Дaјте им втора шанса на Вашите ножеви, ножици и други производи за домаќинството со безжичнoто повеќенаменско острило за сечила. Нуди
-42%
Затвори

СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ

1,200.00 ден 700.00 ден
Главна карактеристика на оваа сталажа е што има и заштитна прекривка со патент од двете страни, со што додатно ќе
-22%
Затвори

СТАЛАЖА ЗА ОБУВКИ

900.00 ден 700.00 ден
Главна карактеристика на оваа сталажа е што има и заштитна прекривка со патент од двете страни, со што додатно ќе
-64%
Затвори

ТОРБА НА РАСКЛОПУВАЊЕ

700.00 ден 250.00 ден
ТОРБА ЗА АЛИШТА ЗА ПЕРЕЊЕ